Blog ikatalogfirm.pl- dodaj własny artykuł seo.

Artykuły seo na dowolny temat pasujący do działów.

Artykuły seo to nie jest zwykły tekst. Jest on odpowiednio sformatowany pod wymagania wyszukiwarek, aby zdobyć jak najwyższe pozycje. Wystarczy przestrzegać kilku podstawowych zasad. Słowa, na które byśmy chcieli aby nasz artykuł seo osiągnął najwyższe miejsca powinny znajdować się w tytule, meta description, w nagłówkach h1 do h6.
Pozytywnie działa także pogrubienie słów w tekście i wszelkiego rodzaju podkreślenia.
Najważniejszą rzeczą jest duża wartość omawianego tematu, czytelnik powinien doczytać artykuł do końca i jeszcze mieć niedosyt i szukać dalszych informacji w linku dodanym przez autora na samym dole.
Oczywiście jest to bardzo trudne, ale niezwykle skuteczne.

Dodaj własny artykuł seo wybierz z powyższego menu odpowiedni dział dla Twojego artykułu, wejdź na stronę działu i kliknij przycisk "Dodaj artykuł".
Wklej tekst minimum 1500 znaków i prześlij do akceptacji adminowi. Po zatwierdzeniu będziesz mógł dodać zdjęcie, miniaturę, 2 linki dofollow- jeden w treści drugi w podpisie. Osobiście możesz wstawiać nagłówki h1, h2, ... , dodawać pogrubienia i podkreślenia własnych słów kluczowych, które chcesz wyróżnić. Nikt tego nie zrobi lepiej niż Ty.

Zobacz co możesz zmienić w swoim artykule.

Dodaj własny artykuł SEO tutaj, na naszym blogu:

Dodaj artykuł w dziale -nasz blog-

Każdy nowy artykuł jest promowany przez 30 dni na stronie głównej bloga (czyli właśnie na tej), na stronie głównej katalogu- rubryka "czytaj na blogu" -> zobacz i w kanale RSS -> zapoznaj się.

Wpis Standard - Automatyczna publikacja opisu w katalogu na Facebook, Twitter, Linkedin ...

Zapraszamy do zapoznania się z tematami poniżej.

Artykuły opublikowane na blogu
> Google fedburner czytnik RSS- instalacja na stronie www Jeżeli masz na stronie zainstalowany najprostszy czytnik RSS możesz połączyć go z Feedburner. Za jego pomocą można publikować nowe posty z bloga lub strony internetowej na dowolnej stronie www
> Wpis gościnny blog- dodaj. Blogi darmowe. Blog firmowy. Dodaj artykuł gościnnie w naszym blogu na temat- firma i tematów, które je interesują.
> Podlinkowanie wpisu w katalogu- czy to skuteczne pozycjonowanie strony Podlinkowanie wpisu w katalogu przez właściciela wpisu.

Artykuły związane z tematyką firma