Strona głównauslugi

Twoje-okna.com oferta i zarys historyczny firmy

Data: 2020-06-18, Data edycji: 2020-09-08

Historia twoje-okna na rynku stolarki okiennej


Najpierw firma specjalizowała się w pośrednictwie w sprzedaży okien PVC, jednak już rok później rozpoczęła własną produkcję. Pracujemy na rynku okien od 2000 r. Stolarka PVC polecana jest do domów, jak i innych budynków. Połączenie estetyki, wygody i funkcjonalności to cel, do którego powinniśmy dążyć. Nasi klienci mogą też wybrać konkretny sposób otwierania okien. Wysoka klasa profili zapewnia odpowiednie właściwości statyczne i nienaganną estetykę. Okna to przedmioty, z których każdy z nas korzysta właściwie codziennie. Ciepły montaż okien gwarantuje, że wszystkie parametry produktów zostaną w pełni wykorzystane i okna będą spełniać wymagane od nich funkcje. Praktycznie każdy system ma swoją własną ofertę. Na naszej stronie prezentujemy te profile, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem w Europie i na całym świecie. Dlatego czasem warto wydać na nie więcej, aby osiągnąć długofalowe oszczędności – np. te związane z niższymi wydatkami na ogrzewanie i klimatyzację. Oferujemy okna z plastiku, aluminium i drewna. Przy tych ostatnich powłoki malarskie a w szczególności lazurowe, pokazujące słoje drewna, pod wpływem czynników atmosferycznych ulegają stopniowemu utlenianiu i powolnej degradacji, zatem powinny być poddawane sukcesywnej konserwacji, a jeśli pojawią się istotne uszkodzenia powłok, gruntownej renowacji, aby służyły Wam przez długie lata. W naszym asortymencie znajdą państwo okna, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, bramy garażowe, drzwi, a także rolety wewnętrzne i rolety zewnętrzne wiodących producentów w Polsce. Nasz salon okien oferuje również inne przydatne akcesoria zużywalne w stolarce okiennej. Oferujemy okna dostępne w wielu kolorach. Bez problemu dopasujesz je do koloru elewacji budynku. Ciepły montaż okien gwarantuje, że wszystkie parametry produktów zostaną w pełni wykorzystane i okna będą spełniać wymagane od nich funkcje. Oto nasza strona internetowa - http://twoje-okna.com gdzie znajdziesz więcej informacji o nas.

Oferta na stolarkę okienną w naszej firmie


Okna znajdujące się w naszej ofercie nie tylko spełniają najwyższe standardy, ale także charakteryzują się trwałością, niezawodnością, estetyką i doskonałymi parametrami technicznymi. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny z naszym Działem Obsługi Klienta. Nasze okna pozwalają na realizację znacznie bardziej skomplikowanych projektów i przeszkleń w nowoczesnym budownictwie, gdyż aluminium nie odkształca się, jest sztywne, a także bardzo wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne czy niszczącą korozję.
Wszystkie te produkty dostępne są w sprzedaży i aby je zamówić wystarczy napisać do nas na adres e-mail lub zadzwonić bądź wysłać wiadomość prywatną na Facebooku. Okna PVC- profile klasy A, gwarantują doskonałe parametry energooszczędności, przepuszczalności powietrza, odporności na wiatr oraz wodoszczelności. Oferujemy produkty wyróżniające się atrakcyjnym designer i zapewniające bezpieczeństwo domownikom. Stolarka aluminiowa to innowacyjne rozwiązanie, które dzięki podwyższonej izolacyjności termicznej, pozwoli nam zaoszczędzić na koszcie ocieplania budynku czy też domu. Niestety aluminium cechują gorsze właściwości izolacyjne niż choćby PCV, dlatego też nie chroni aż tak dobrze przed utratą ciepła z wnętrza. Prócz produkcji zajmujemy się montażem oraz serwisem, za co odpowiadają nasi wykwalifikowani monterzy. Okna drewniane- okna urzekające wyglądem, dające możliwość wyboru rodzaju drewna, grubości profili oraz zastosowania wysokiej jakości dodatków, nadają charakteru i podnoszą prestiż domu. Sprawdź, w jakich lokalizacjach są nasi partnerzy z oknami - http://twoje-okna.com/pelna-lista-miast .

Przeczytaj również: