Wpisz czego szukasz: 
Miejscowość: 
Województwo:
Branża-wybierz:
  • zareklamuj_swoją_firmę

> Firm ogólnie:  1482
> Firmy- dodano dzisiaj:  0
> Aktualnie na stronach katalogu : 1.  

Facebook, tweeter, google+

 

Reklama w socjal media ma ogromny wpływ na pozycjonowaną stronę. Zapooznaj sie z przeprowadzonym testem z wykorzystaniem płatnego narzędzia Ahrefs czytaj:
Test działania reklamy w social media - za pomocą narzedzia Ahrefs

Wpis gościnny - na naszym blogu
Dodatkowa promocja wpisu Standard

Automatyczna publikacja na naszych stronach na Twitterze, Facebooku, Linkedin i innych...


Nasze strony socjal media - na których automatycznie po zatwierdzeniu przez moderatora pojawia się unikalna treść wpisu z odnośnikiem. Wejdź , znajdź wpis i dodaj do niego komentarz z linkiem do swojej strony- to bardzo ważne.Dodatkowa promocja wpisu Standard i Mini


Nasz katalog umożliwia za darmo promocję Twojego wpisu na
Facebook, Tweeter, Google+
za pomocą przycisków.
Zaznaczasz tym sposobem w internecie wartościowe treści - przecież Twój wpis do takich należy.
Zajmnie to tylko chwilę, ale wiele znaczy dla pozycjonowanej strony.
Zobaczą to wszyscy obserwujący Twój profil.


Wystarczy kliknąć na odpowiednie przyciski pod tytułem na otwartej stronie promowanego wpisu (zobacz przykład)

Po kliknięciu w któryś z przycisków pojawi się okno do logowania. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem tych portali koniecznie się zarejestruj- obecność w tych miejscach to obowiązek osoby pozycjonującej.
Dodaj komentarz, który zobaczą wszyscy Twoi znajomi i nie tylko. To darmowa dodatkowa reklama prowadzonego przez Ciebie biznesu.

Wszystko co trzeba zrobić to kliknąć. Adres Twojego wpisu już jest wpisany.
Kliknij po kolei na przyciski:

Twitter

Kliknij guzik =Tweetnij= , w tej sposób informujesz swoich znajomych o Twojej aktywności. Pojawia się okno, w którym jest wpisana przez Ciebie nazwa wpisu i jego adres internetowy. Ponieważ wiadomość jest ograniczona do 140 znaków (informuje o tym liczba na dole, jeżeli jest minus trzeba sunąć kilka znaków z treści ) . Może być taka sytuacja, że adres wpisu jest częściowo obcięty, bo ogranicza go ilość znaków, wówczas zmiejsz ilość liter tytułu, skopiuj adres z górnego okna przeglądarki i ponownie go wklej do treści- adres jest najważniejszy i decyduje o popularności reklamowanej strony. Jeżeli uważasz, że jest ok naciśnij =Tweetnij= . Tweet jest widoczny na Twoim koncie, wejdź i sprawdź- dodaj mu serduszko- wpis widzą wszyscy obserwujący. Ja również otrzymam informację o Twoim polubieniu, wejdę na Twoje konto i również polubię.

Google+

Google to najważniejsza wyszukiwarka na świecie i każdy dodany plus ma znaczenie w wynikach wyszukiwania. Kliknij na przycisk =G+1= - W ten sposób udostępniasz publicznie treści z tej strony. Pojawia się okno do dodania komentarza. Polecasz to publicznie jako ...Twoje imię i nazwisko. Okno poniżej to miejsce na komentarz (warto wpisać kilka reklamowych sloganów, wychwalających ten wpis, dodać adres reklamowanej strony). Niżej jest wpisany przez Ciebie tytuł firmy lub strony i obok twoje logo (jeżli nie ma , możesz wybrać inny obrazek przyciskiem < lub > widocznym w górnej części lub całkowicie go skasować naciskając x ). Kliknij =udostępnij= Wejdź na swoje konto, zakładka =Wpisy= i znajdź powyższy wpis z bezpośrednim linkiem do Twojej wizytówki, jemu również dobrze jest dodać G+1 - naciśnij przycisk na dole- w ten sposób zobaczą go Twoi znajomi.

Facebook

Kliknij przycisk =Lubię to= zostaniesz poproszony o zalogowanie się (jeżeli nie masz konta- zarejestruj się). Pojawi się okno, w którym możesz wstawić komentarz- skopiuj link (z górnego okna przegladarki adresu www twojego otwartego wpisu) do promowanego wpisu w katalogu z odpowiednią adnotacją. Kliknij =skomentuj= . Wejdź na swoje konto , odśwież stronę- na górze powinien być widoczny przed chwilą dodany post, daj mu lajka , możesz również dodać komentarz lub udostępnić ( wszystko sie liczy )

socjal media wysyłają maile - o nowej treści

Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |