Wizytówki firm- "Standard" dodane jako firma na facebooku i reklama społecznościowa

Strona index katalogu >>

Publikowany przez katalog opis firmy to marketing w mediach społecznościowych.

RSS Najnowsze wpisy Standard w naszym katalogu

ikatalogfirm.pl Najnowsze wpisy

Najnowsze wpisy Standard w katalogu- ostatnio dodane

Bezpieczny.pl Sp. z o.o.

Bezpieczny.pl to szybki i świadomy zakup ubezpieczeń przez Internet w 3 minuty. Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń. Bezpieczny.pl zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń online. Autorskie produkty ubezpieczeniowe stworzone przy współpracy z Generali dają Klientom poczucie bezpieczeństwa i ochrony ubezpieczeniowej w każdej sytuacji. Bezpieczny.pl działa na rynku ubezpieczeń. Firma zyskała przychylność i uznanie szerokiego grona Klientów. Oferujemy autorskie produkty powstałe przy współpracy z Generali, które charakteryzują się praktycznym podejściem wynikającym z doświadczenia w tematach ubezpieczeniowych. Stawiamy na praktyczne zastosowanie naszych ubezpieczeń - tak, aby nasi Klienci mogli czuć się bezpiecznie w każdej sytuacji.

Dodano 24 September 2020 | 7:17 pm

Viki Family

Jesteśmy producentem pudełek kartonowych dowolnej wielkości i fasonu, do wszelkich zastosowań. Produkujemy pudełka tekturowe klapowe, fasonowe i ozdobne, z tektury litej i falistej, z nadrukiem fleksograficznym lub offsetowym (pudełka kaszerowane). Nasze opakowania opakowania można stosować jako opakowania transportowe i#8211; zbiorcze opakowania zabezpieczające towar podczas transportu lub w magazynie oraz jako opakowania ekspozycyjne i#8211; do pakowania pojedynczych produktów i ekspozycji na sklepowej półce. Tektura to najwyżej ceniony materiał na opakowania. Jest przyjazna dla środowiska, biodegradowalna i nadaje się do recykling, dlatego klienci tak chętnie wybierają produkty w opakowaniach kartonowych i są za nie gotowi więcej płacić. Dodatkowa jakośc opakowania może podnieść certyfikat FSC umieszczony na nim, posiadamy ten certyfikat. Nasze opakowania do produkty które powstały w zgodzie z gospodarką obiegową i w sposób niezakłócający środowiska naturalnego. Jako Producent Opakowań Tekturowych Viki Family Warszawa, działamy od 1981 r. Dzięki wysokiej jakości oferowanych pudełek, poszukiwani i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań oraz zespołowi doświadczonych specjalistów, jesteśmy czołowym producentem opakowań kartonowych w Polsce. Oferujemy komplekową obsługę klienta w zakresie opakowań i#8211; przygotujemy projekt/projekty, wykonamy prototyp, który kompleksowo przetestujemy,. Po akceptacji, wyprodukujemy odpowiednią partię opakowań tekturowych i dostarczymy je do odbiorcy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny opakowań, szybką produkcję oraz wysoką jakość pudełek.

Dodano 23 September 2020 | 7:02 pm

Bella Plast

Jesteśmy producentem profili z tworzyw sztucznych dla budownictwa. Oferujemy listwy elewacyjne do systemów ociepleń, profile PCV do zabudowy gipsowo-kartonowej, profile do mokrego tynku, gresu i klinkieru. Oferowane profile PCV to nasze projekty, przygotowane i produkowane w Polsce, w fabryce zlokalizowanej w okolicach Warszawy. To najwyższej jakości innowacyjne rozwiązania, chronione patentami i posiadające wiele wyróżnień i certyfikatów potwierdzających ich wysokie walory użytkowe, m.in Krajową Ocenę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. Firma Bella Plast została założone przez inżynierów - specjalistów od przetwórstwa tworzyw sztucznych, na początku lat dziewięćdziesiątych. Okres kilkudziesięciu lat doświadczenia pozwolił nam zdobyć wiedzę i doświadczenie które sprawia, że obecnie jesteśmy liderem na rynku materiałów budowlanych. Od początku naszej działalności jesteśmy blisko wykonawców na budowie, poznajemy jego potrzeby, słuchamy uwag i przygotowujemy najlepsze rozwiązania zapewniające wysoką jakość realizacji elewacji oraz maksymalne ułatwienia montażu. Dzięki takiemu podejście zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, nie tylko w Polsce, nasze produkty są dostępne i cenione również poza granicami naszego kraju. Oferujemy nie tylko najwyższej jakości profile elewacyjne, służymy również doradztwem technicznym, wsparciem szkoleniowym i handlowym. Zapraszamy do współpracy.

Dodano 22 September 2020 | 7:01 pm

Usługi wiertnicze Mariusz Wójtowicz

Zajmujemy się wykonywaniem studni głębinowych już od kliku lat, posiadamy odpowiednie doświadczenie i kilkadziesiąt zrealizowanych zleceń, Świadczymy profesjonalne usługi wiercenia studni głębinowych metodą płuczkową. Dysponujemy odpowiednim sprzętem (samochód, wiertła, gryzery) oraz umiejętnościami do wiercenia studni głębinowych. Materiały do wykonywania studni zakupowane są od renomowanych dostawców. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego zależy Nam na jak największej skuteczności w poszukiwaniu docelowego miejsca źródła wody. Charakteryzuje Nas wysoka jakość świadczonych usług, a cena jest równie atrakcyjna.

Dodano 14 September 2020 | 7:01 pm

Wymiana oleju i filtra oleju, konieczność czy zbędna fanaberia

Jak często wymieniać olej i filtr. Czy robić to samemu? Gdzie zrobić zakupy?

Dodano 8 September 2020 | 12:00 am

Limuzyna Hummer Wrocław

Firma Limuzyna HUMMER Wrocław została założona w tym roku (2020). Obszar na jakim działa firma to dolny śląsk a konkretnie Wrocław. Nasza technologia to najnowszej i najwyższej jakości limuzyna jaka służy do przewozu osób na wieczory panieńskie czy też kawalerskie. Dlaczego warto nas wybrać? Po pierwsze jest to jedyna taka limuzyna we Wrocławiu. Po drugie limuzyny tego typu są bardzo wyjątkowe gdy chodzi o Wrocław. Wieczór panieński w takiej limuzynie - zapewniamy Was, nie schodząc z tematu będzie bardzo wyjątkowy. Należy zaznaczyć że to najbardziej ekskluzywna limuzyna we Wrocłąwiu

Dodano 3 September 2020 | 6:50 pm

Follow my blog with Bloglovin

Dodano 9 April 2018 | 12:00 am

Strona główna >>