Najpopularniejsze portale- fesbok pl- promocja na facebooku wpisów standard z katalogu

Strona index katalogu >>

Publikowany przez katalog opis firmy na funpage facebook to skuteczna promocja firmy.
promocja na facebooku

Najpopularniejsze portale to Fesbok pl, twitter. To tu są publikowane wpisy standard z naszego katalogu.
Wiadomość o nowej treści otrzymują osoby obserwujące nasze serwisy społecznosciowe. Pojawiają się one na ich kontach i są informowani mailowo.
Facebook dla firm- to duża dodatkowa promocja firmy.

Przewijając tą stronę w dół zobaczysz wpisy "Standard" dodane przez nasze społecznościowe portale.

Reklama w social media działa- czytaj na blogu

Dodanie komentarza wymaga zalogowania. Jeżeli nie jesteś w tych miejscach, obowiązkowo się zarejestruj. Facebook dla firm daje to wielorakie rodzaje promocji.
Jeżeli dostałeś maila o przyjęciu Twojej firmy, zobacz czy zawiera go lista portali społecznościowych widocznych poniżej. Zobacz, czy link do wizytówki Twojej firmy działa prawidłowo i otwiera wpis w katalogu. Brak poprawnych przekierowań nie przynosi dobrych rezultatów. Błędy opisz w dziale kontakt naszego katalogu.
Napisz komentarz (parę zdań- na linkedin, twitter, facebook dla firm ...) o firmie, jej ofercie z linkiem do Twojej strony. Polub wpis, dodaj gwiazdkę, kliknij twita- wiadomość o tym otrzymają Twoi znajomi, a jak ich poprosisz, to również polubią. Dużo ludzi czyta, udostępnia- znaczy, że to dobra treść. Post na facebooku, czy twitterze jest uznawany jako dobry. Wszystkie linki prowadzą do wizytówki Twojej firmy w katalogu, a z niego prowadzi link dofollow do Twojej strony. To duża moc linku i promocja firmy, strony firmowej. To bardzo ważne. Usuwamy nieregulaminowe treści!!!

Zwiększasz zasięg posta do wpisu w katalogu. Przeczytają go twoi znajomkowie i obserwzatorzy.

Zabiera to tylko kilka chwil i jest bezpłatne, ale ma duże znaczenie.


Twoje działanie wspiera katalog i również Twój wpis- lepszy katalog to mocniejszy link do Twojej strony.

Jeżeli chciałbyś możesz polubić inne poniższe wpisy- może ktoś polubi Twój? Trzeba się wspierać nawzajem, inni podobni do Ciebie też reklamują swój biznes i będą za to wdzięczni. Twoja aktywność jest zapisywana przez najpopularniejsze portale. Zaznaczasz w ten sposób najlepsze posty publikowane przez portale spolecznościowe- jasne, że Twój opis do takich należy. Istnieje duża szansa, że kogoś Twoja oferta zainteresuje i poleci ją dalej.

Najlepsze portale społecznościowe reklamują Twoją wizytówkę w naszym katalogu, a odnośnik bezpośredni stronę firmową

Funpage facebook, promocja na facebooku naszych wpisów


Chesz mieś taki plugin facebook na stronie, blogu -> opis instalacji

Promocja na facebooku. Odszukaj swój wpis przeciągając suwak w dół. Fesbok pl wysyła maile o pojawieniu się nowej treści do obserwujących naszą stronę widoczną obok. Zobacz jak wygladają takie maile- facebook wysyła maile do obserwujących .

Funpage facebook. Sprawdź czy odnośnik do wpisu w katalogu działa poprawnie, potem na otwartej stronie w katalogu kliknij link do Twojej strony- to dodatkowa odsłona Twojej strony.
Pod Twoim wpisem znajdują się 3 przyciski: (najedź na nie myszką- wyświetli się:)
1. Polub- kliknij koniecznie.
2. Dodaj komentaż- napisz kilka słów wychwalających Twój biznes z linkiem do strony.
3. Udostępnij- a tu 4 możliwości:
a. Udostępnij na swojej osi czasu - ważne- zobaczą go Twoi znajomi i odwiedzający.
będzie widoczne w Twoim profilu. Napisz kilka słów zachęcajacyh do przeczytania: np. Dobre i wartościowe informacje. Dobra firma- polecam. Na dole okienka jest wybór:
-publicznie- widoczne dla wszystkich (najlepsza opcja)
-znajomi- post zobaczą tylko Twoi znajomi
- kliknij =Opublikuj=
b. Udostępnij na osi czasu znajomego- jeżeli znajomy nie będzie miał nic przeciwko- treść dotrze również do jego znajomych. Zacznij wpisywać jego imię i nazwisko - jeżeli się pojawi poniżej wybierz z listy- kliknij =Opublikuj=
c. Udostępnij w grupie- bardzo duży zasięg treści- niektóre grupy mają kilka tysięcy członków. Jeżeli należysz do jakiejś grupy i chciałbyś tam umieścić to udostępnienie, to zacznij wpisywać jej nazwę- jeżeli się pojawi poniżej- wybierz ją. Oczywiście tematyka grupy musi być zgodna z Twoją i takie udostępnienia dozwolone (sprawdź regulamin grupy).
d. Udostępnij w prywatnej wiadomości- Wpisz imie i nazwisko znajomego, pojawi się lista osób o tym nazwisku, która posiada konto na fecebooku- wybierz odpowiednią. Wyślij prośbę z treścią:
Mam prośbę , możesz polubić ten post. Dziękuję. Janek.
Możesz dodać kilka osób.
Reklama fb. Polub inne posty znajdujące się obok Twojego- Wspierajmy się nawzajem- Ktoś polubi Twój?
Ilość polubień i udostępnień (widoczna w liczbach obok ikonek z kciukiem) świadczy o popularności posta. Warto się o to postarać- to tylko kilka minut.

Strona główna >>