Statlook

Słowa kluczowe: statlook, uplook, media-press.tv, A plus C Systems, bezpieczeństwo, IT, administracja, administrator, komputery, firma, program, oprogramowanie

Statlook- Kraków

Opis firmy Statlook:
Statlook to oprogramowanie marki A plus C Systems, należące do firmy media-press.tv, które działa na polskim rynku od 1988 roku. Program służy do profesjonalnego zarządzania infrastrukturą IT.

Statlook

Kategoria: Komputery

Podkategoria: Oprogramowanie

Miasto: Kraków

Ulica nr: Szymanowskiego 1/15

Kod pocztowy: 30-047

Województwo: Małopolskie

Tel. 12 630 97 45

Faks: 48 12 630 97 47

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://www.statlook.com

Zatrudnionych: 300

NIP: 527-234-17-98

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Statlook to profesjonalny system do zarządzania infrastrukturą IT w instytucjach, firmach i przedsiębiorstwach. Służy do monitorowania komputerów pracowników i inwentaryzacji oprogramowania, a intuicyjny helpdesk oraz zdalny pulpit, to tylko niektóre funkcje programu, które pomogą w pracy administratora IT. Statlook składa się z poniższych pakietów:1. uplook Monitoring – umożliwia nadzór działań użytkowników, kontrolę Internetu, podgląd wydruków, zarządzanie aplikacjami i mierzenie efektywności pracowników. 2. uplook Zasoby – sprawna inwentaryzacja i zarządzanie zasobami wraz z dostępem do informacji o infrastrukturze w jednym miejscu, za jednym kliknięciem. Ponadto nadzór nad legalnością i administrowanie oprogramowaniem pozwala na sprawną administrację IT. 3. uplook Helpdesk – zdalny pulpit i przyjazna platforma helpdeskowa gwarantują szybką reakcję i pomoc użytkownikom. Zamiana zgłoszeń mailowych na tickety usprawnia zarządzanie IT. Kompleksowy program statlook jest połączeniem wszystkich trzech pakietów, co stwarza profesjonalne narzędzie do administracji IT wewnątrz organizacji.


 

Wpis nr 4526- Statlook- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2017-08-22, Data edycji: 2017-08-22

Wyświetleń wizytówki 911

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Oprogramowanie:

Complay
Jesteśmy firmą programistyczną, na rynku od 2009 roku. Zaczęło się od uczestnictwa w drobn ...

Wizytówka firmy

Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |