Victus

Słowa kluczowe: herbata zimowa, earl grey, dobra herbata, sklep z herbatami, zielona herbata sklep, japońska zielona herbata, zestaw herbat w pudełku, herbata zielona sklep, napary owocowe, sklep internetowy z herbatą, czarna herbata sklep, sklep z herbatami online

Victus- Warszawa

Opis firmy Victus:
Zaglądając na witrynę ronnefeldt-sklep.pl już od pierwszych chwil w oczy rzuca nam się grafika na której przedstawiona jest dobra herbata. To jednak dopiero wstęp do świata smaków i aromatów z całego świata. Z pewnością japońska zielona herbata należy do tych, które nie są pite w naszym kraju dość powszechnie. Jako konsumenci najczęściej ograniczamy się do powszechnie dostępnej w marketach earl grey. Nic w tym oczywiście złego, jednak omija nas cała masa nowych doznań smakowych i zapachowych. Warto więc od czasu do czasu sięgnąć po coś nowego – a nuż stanie się to nasz ulubiony gatunek herbaty? Sklep z herbatami funkcjonujący online pod adresem ronnefeldt-sklep.pl może zapewnić szybką dostawę wprost pod wskazany adres, ale także ciekawe promocje niedostępne w sklepach stacjonarnych. Zdecydowanie warto skorzystać.

logo

Kategoria: Art. spożywcze

Podkategoria: Kawa i herbata

Miasto: Warszawa

Ulica nr: Połczyńska 93

Kod pocztowy: 01-301

Województwo: Mazowieckie

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://ronnefeldt-sklep.pl

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Oferta sklepu obejmuje różnego rodzaju herbaty świata pochodzące z jego najdalszych zakątków. W sprzedaży znajdują się także napary ziołowe mające właściwości zdrowotne. W sklepie nabyć można również akcesoria do parzenia i podawania herbaty.


 

Wpis nr 4647- Victus- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2017-12-08

Wyświetleń wizytówki 438

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Kawa i herbata:

EwTrade Ewa Marzec
Sklepkawa.pl to sklep online, który do 2009 roku oferuje wysokiej jakości produkty spożywc ...

Wizytówka firmy

Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |