Grandbus

Słowa kluczowe: busy do Anglii, busy do Polski, paczki do Anglii, paczki do Polski, przewóz osób do Anglii i Polski

Grandbus- Zamość

Opis firmy Grandbus:
Nazywamy się Grandbus i zajmujemy się przewozem osób i paczek na trasie Polska Anglia. Na swoim koncie mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie transportu zarówno krajowego jak i międzynarodowego. Przewóz osób do Anglii i Polski uruchomiliśmy klika lat temu. Kierowaliśmy się chęcią zaoferowania wysokiej klasy usług. Jesteśmy legalną firmą i posiadamy pełne prawo do transportu osób i paczek po całej europie. Legalny transport pozwala mam na bezproblemowy przejazd przez drogi i granice krajów na trasie busów do Anglii i Polski. Nasi kierowcy są doświadczeni w dalekich podróżach i wykwalifikowani, idealnie sprawują się na swoich stanowiskach. Posiadamy flotę nowych busów marki Mercedes Sprinter z pełnym wyposażeniem i indywidualnym, certyfikowanym wnętrzem zaprojektowanym z myślą o naszych pasażerach. Busy do Anglii są wewnątrz przedzielone na część pasażerską i bagażową w celu większego komfortu. Podróże odbywają się w małym 9-cio osobowym gronie razem z kierowcami. Długoletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam stworzyć ofertę dostępną dla każdego. Nasz przewóz osób do Anglii i Polski zabiera wszystkich,którzy wyrażają chęć podróży, zarówno pojedyncze osoby jak i całe rodziny oraz zorganizowane grupy, a nawet wycieczki. Jako stale rozwijająca się firma wyposażyliśmy nasze busy w dodatkowe atrakcje umilające podróż: WiFi, gniazda 220-230V przy każdym siedzeniu, radio, DVD, klimatyzacja, a nawet ekspres do kawy. Nasza firma posiada swoją stronę internetową grandbus-anglia.pl na której uruchomiliśmy nowoczesny system rezerwacji przyjazdu poprzez wypełnienie formularzu online, takiej rezerwacji można dokonywać 24 na dobę, 7 dni w tygodniu i w każdym miejscu. Busy do Anglii wyjeżdżają z wielu miast na terenie Polski, zasięg busów to aż 13 województw naszego kraju. Busy do Polski wyjeżdżają z terenu całej Anglii.

Grandbus

Kategoria: Transport

Podkategoria: Transport samochodowy

Miasto: Zamość

Ulica nr: Młyńska 27e

Kod pocztowy: 22-400

Województwo: Lubelskie

Tel.kom. +48 728 426 922

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://grandbus-anglia.pl

Pokaż na mapie mapa

Opis firmy/wersja angielska: Grandbus is a company that transports people and parcels to England and Poland. We have experience in the transport industry. We organize trips several times a week. We travel through many cities on the taresnie of Poland and England. On our website grandbus-anglia.pl you can book a ticket online. The ticket can also be booked by phone. We have new and comfortable Mercedes Sprinter buses. We work with qualified drivers.

Oferta firmy: Oferujemy przewóz osób do Anglii i Polski. Kursujemy kilka razy w tygodniu. Busy do Anglii wyjeżdżają w poniedziałki i czwartki. Busy do Polski wyjeżdżają w środy i soboty. Organizujemy wyjazdy do Anglii z 13 województw, sprawdź trasy busów na naszej stronie. Gwarantujemy podróże w komfortowych warunkach. Dbamy o bezpieczeństwo. Przewozimy również paczki do Anglii i paczki do Polski. Wyjazdy organizujemy w te same dni co przewozu osób. Ceny naszych biletów zaczynają się od 350 zł za przejazd i są niezmienne w obydwu kierunkach. Dla naszych stałych klientów mamy ciekawe promocje. Do odbioru promocji upoważnia karta stałego klienta, którą może posiadać każdy, kto choć raz skorzystał z naszych usług, wystarczy zapytać kierowcę. Dbamy o wszystkich pasażerów i kursujemy w usłudze door to door co każdemu zapewnia przejazd spod drzwi domu pod adres wskazany przy rezerwacji biletu. Podróżując z nami każdy w cenie biletu może zabrać duży bagaż do 40 kg.

Oferta firmy/wersja angielska: Transporting people to England and Poland. Parcel transport to England and Poland. Buses to England leave on Mondays and Thursdays. Buses to Poland leave on Wednesdays and Saturdays. Cheap tickets from 75 pounds per trip. We have promotions for regular customers.

Osoba do kontaktu- Grandbus


 

Wpis nr 4764- Grandbus- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2018-03-14

Wyświetleń wizytówki 503

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Transport samochodowy:

RIDER- przewóz osób i transfer na lotniska
Założyciele firmy RIDER transport Szczecin już w momencie zakładania firmy postanowili wyr ...

Busy do Anglii
Primabus - busy Polska Anglia nie ogranicza się jedynie do przewozu klientów i paczek do U ...

ErgoBus Busy do Anglii
ERGOBUS to firma przewozowa i od jakiegoś czasu także transportowa z wieloletnim doświadcz ...

busy-travel
busy-travel.pl to firma działająca na rynku zagranicznych przewozów od kilkunastu lat. Dzi ...

Kościerski bus
Jeżeli myślicie o tym aby wyjechać do Niemiec, do naszych zagranicznych sąsiadów, to prawd ...

SuperBusy Busy do Anglii
Świetna oferta na busy do Anglii i busy do Polski! SuperBusy to firma posiadająca najkorzy ...

Beata Bus
Boisz się jechać samodzielnie samochodem do Niemiec? Nie chcesz spędzić wielu godzin za ki ...

IMPET - transport i spedycja oraz magazynowanie
Firma transportowa, oferująca transport drogowy towarów. Istniejemy na rynku od ponad 30 l ...

Evobus
Jesteśmy firmą transportową, swoje pierwsze kroki w podróżach po Europie stawialiśmy dawno ...

angliabus.pl
Firma jest na rynku od 15 lat co przełożyło się na zdobycie doświadczenia. Oferta przewozy ...

Wizytówka firmy

Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |