Super Busy

Słowa kluczowe: busy do Anglii, busy do Polski, busy z Polski do Anglii, busy Polska Anglia, przewóz osób do Anglii, tanie busy do Anglii Eurotunel, busy door to door Anglia, busy z Anglii do Polski, cena busa do Anglii

Super Busy- Zamość

Opis firmy Super Busy:
Firma SuperBusy oferuje komfortowe busy do Anglii i Polski z 11 województw. Z nami dotrzesz bezpiecznie do celu w niskiej cenie. Cena busa do Anglii zostanie Ci podana podczas kontaktu. Powiedz nam skąd jesteś i dokąd planujesz podróż, a my powiemy Ci jaki będzie koszt przejazdu. Oferujemy przewóz osób na trasie Polska Anglia door to door. Posiadamy nowe samochody, wyposażone we wszystko co niezbędne na tak długiej trasie, aby podróż upłynęła Ci jak najlepiej. Busy z Polski do Anglii wyjeżdżają w soboty, poniedziałki i czwartki. Jeżeli planujesz się wybrać do naszego nadwiślańskiego kraju, to busy do Polski zamówisz na niedzielę, wtorek i sobotę. Nie wozimy paczek razem z pasażerami, od tego mamy SuperPaczki. SuperBusy jeżdżą od 5 lat. I do tej pory przejechaliśmy kilka milionów kilometrów na trasie Polska Anglia. Stale doskonalimy nasze usługi, aby być lepszymi dla Ciebie. Busy do UK są klimatyzowane. Posiadają WiFi oraz dostęp do zasilania i telewizję DVD. Rezerwacja jest prosta wystarczy, że do nas zadzwonisz. To nie zajmie Ci więcej niż kilka minut i gotowe. Przeprawiamy się Eurotunelem oszczędzając Twój czas przejazdu. Tanie przewozy Polska Anglia tylko z SuperBusy!

Super Busy

Kategoria: Transport

Podkategoria: Transport samochodowy

Miasto: Zamość

Ulica nr: Piłsudskiego 14/30,

Kod pocztowy: 22-400

Województwo: Lubelskie

Tel. 608566431

Tel.kom. ul. Zamoyskiego

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://superbusy.pl

Zatrudnionych: 2

Pokaż na mapie mapa

Opis firmy/wersja angielska: The SuperBusy company offers comfortable buses to England and Poland from 11 provinces. With us you will arrive safely at a low price. The price of a bus to England will be given to you during contact. Tell us where you are from and where you are planning to travel, and we will tell you what the cost of travel will be. We offer transport of people on the Polska Anglia road to door route. We have new cars, equipped with everything necessary for such a long route, so that the journey expedes you the best. Buses from Poland to England leave on Saturdays, Mondays and Thursdays. If you are planning to go to our country on the Vistula, you will order a bus to Poland on Sunday, Tuesday and Saturday. We do not carry parcels with passengers, we have Super Packers. Superbuses have been driving for 5 years. And so far we have traveled several million kilometers on the route Poland. We are constantly improving our services to be better for you. Buses to the UK are air-conditioned. They have WiFi and access to power and DVD. Booking is easy enough to call us. It will not take you more than a few minutes and it's ready. We are traveling by Eurotunnel saving you time of travel. Cheap transports Poland England only from SuperBusy!

Oferta firmy: Oferujemy busy do Anglii oraz busy do Polskie w niskiej cenie. Tanie przewozy do Wielkiej Brytanii z 11 województw. Pojedziesz z nami z województwa lubelskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego, małopolskiego, opolskiego, śląskiego oraz lubuskiego. Prosta rezerwacja telefoniczna. Busy door to door i wyjazdy 3x w tygodniu. Oferujemy przewóz osób bez paczek. Tani bus do Anglii już od 350 zł. Gwarantujemy stałą cenę w obydwu kierunkach.

Oferta firmy/wersja angielska: We offer buses to England and buses to Polskie at a low price. Cheap transport to Great Britain from 11 provinces. You will come with us from the Lublin, Masovian, Podkarpacie, Świętokrzyskie, Greater Poland, Lesser Poland, Opole, Silesia and Lubusz Voivodeships. A simple phone booking. Busy door to door and trips 3x a week. We offer transport of people without packages. Cheap bus to England from just PLN 350. We guarantee a fixed price in both directions.

Osoba do kontaktu- Adrian


 

Wpis nr 4874- Super Busy- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2018-06-08

Wyświetleń wizytówki 442

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Transport samochodowy:

RIDER- przewóz osób i transfer na lotniska
Założyciele firmy RIDER transport Szczecin już w momencie zakładania firmy postanowili wyr ...

Busy do Anglii
Primabus - busy Polska Anglia nie ogranicza się jedynie do przewozu klientów i paczek do U ...

ErgoBus Busy do Anglii
ERGOBUS to firma przewozowa i od jakiegoś czasu także transportowa z wieloletnim doświadcz ...

busy-travel
busy-travel.pl to firma działająca na rynku zagranicznych przewozów od kilkunastu lat. Dzi ...

Kościerski bus
Jeżeli myślicie o tym aby wyjechać do Niemiec, do naszych zagranicznych sąsiadów, to prawd ...

SuperBusy Busy do Anglii
Świetna oferta na busy do Anglii i busy do Polski! SuperBusy to firma posiadająca najkorzy ...

Beata Bus
Boisz się jechać samodzielnie samochodem do Niemiec? Nie chcesz spędzić wielu godzin za ki ...

IMPET - transport i spedycja oraz magazynowanie
Firma transportowa, oferująca transport drogowy towarów. Istniejemy na rynku od ponad 30 l ...

Evobus
Jesteśmy firmą transportową, swoje pierwsze kroki w podróżach po Europie stawialiśmy dawno ...

angliabus.pl
Firma jest na rynku od 15 lat co przełożyło się na zdobycie doświadczenia. Oferta przewozy ...

Wizytówka firmy

Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |