Evobus

Słowa kluczowe: Busy do Anglii, busy do Polski, busy do Anglii i Polski, przewóz osób do Anglii i Polski, busy do Anglii z lubelskiego

Evobus- Zamość

Opis firmy Evobus:
Jesteśmy firmą transportową, swoje pierwsze kroki w podróżach po Europie stawialiśmy dawno temu. Zajmujemy się przewozem osób do Anglii i Polski. Swoją ofertę stworzyliśmy z myślą o pasażerach podróżujących z nami. Postawiliśmy na komfort i bezpieczeństwo i jeździmy tylko nowymi busami z pełnym wyposażeniem oraz indywidualną zabudową. W naszych busach do Anglii jest wszystko, czego potrzeba w dalekich podróżach, każdy znajdzie wygodne miejsce z dużą przestrzenią na nogi. Nasze pojazdy posiadają duże kapitańskie fotele z pasami bezpieczeństwa. Przestrzeń bagażową oddzieliliśmy od pasażerskiej ze względu na wygodę. Z nami podróżuje się przyjemnie. Wykorzystaliśmy swoje doświadczenie, które zdobyliśmy podróżując po Europie. Między innymi dlatego indywidualnie zabudowaliśmy nasze busy do Anglii bu dostarczały maksymalną jakość komfortu podróżującym. Pojazdy wyposażyliśmy w WiFi, DVD, gniazdka 220-230 V, oraz podstawowe udogodnienia w postaci klimatyzacji, ogrzewania i przyjemnego świetlenia. Stale się rozwijamy i uruchomiliśmy rezerwację online, która jest dostępna 24 godziny 7 dni w tygodniu. Wystarczy wejść na naszą stronę evobus-anglia.pl i wypełnić formularz, a następnie potwierdzić w ciągu 12 godzin telefonicznie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Pochodzimy z województwa lubelskiego, ale w ofercie mamy [url=http://evobus-anglia.pl]busy do Anglii[/url] aż z 13 województw naszego kraju. Busy do Anglii z lubelskiego to stały punkt w naszej ofercie, jednak bardzo często podróżują z nami osoby z innych części naszego kraju. N naszej stronie w zakładce trasa znajduje się lista miast i miejscowości z których organizujemy wyjazdy. Postawiliśmy na system Door to Door i busy do Anglii i Polski każdego zabiorą prosto spod drzwi domu. Rozwijamy się z myślą o naszych pasażerach.

Evobus

Kategoria: Transport

Podkategoria: Transport samochodowy

Miasto: Zamość

Ulica nr: Zamość

Kod pocztowy: 22-400

Województwo: Lubelskie

Tel.kom. +48 734 669 669

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://www.evobus-anglia.pl

Pokaż na mapie mapa

Opis firmy/wersja angielska: We are Evobus and we are a legal company. We have many years of experience in the transport industry. We run on the Polish England route several times a week. We guarantee comfortable travels. Our cars are equipped with WiFi, DVD and air conditioning. We travel in the system from door to door. You can book quickly with us by phone or online using the evobs-anglia.pl website.

Oferta firmy: W swoje ofercie mamy busy do Polski i busy do Anglii z wielu miast na terenie obydwu krajów. Wyjazdy organizujemy klika razy w tygodniu. Rezerwując u nasz przejazd każdy ma pewność, że przyjedziemy po niego pod drzwi domu i zawieziemy tam gdzie potrzebuje. Każdy pasażer w cenie biletu może również zabrać ze sobą duży bagaż. Rezerwacja biletu jest bardzo prosta wystarczy zadzwonić do nas lub wypełnić formularz dostępny na stronie evobus-anglia.pl i potwierdzić w czasie. Swoją ofertę kierujemy do pojedynczych osób jak i również rodzin i zorganizowanych grup przyjaciół, z pracy, ze szkoły podróżujący w różnych celach. Mamy doświadczenie w organizacji przewozu wycieczek jak i również pracowników dużych i małych firm. Jesteśmy w stanie zabrać każdą ilość osób wieloma busami. [url=http://evobus-anglia.pl]Przewóz osób Polska Anglia[/url] zapewnia organizację podróży po rezerwacji biletu.

Oferta firmy/wersja angielska: We offer trips to England and Poland at attractive prices. All you have to do is book a trip via evobus-anglia.pl or by phone. The price of the ticket: large luggage, access from door to door, coffee and tea. We drive from the towns of Poland and England, the route is available on our website. We have favorable promotions for everyone.

Osoba do kontaktu- Evobus


 

Wpis nr 4925- Evobus- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2018-07-10

Wyświetleń wizytówki 475

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Transport samochodowy:

RIDER- przewóz osób i transfer na lotniska
Założyciele firmy RIDER transport Szczecin już w momencie zakładania firmy postanowili wyr ...

Busy do Anglii
Primabus - busy Polska Anglia nie ogranicza się jedynie do przewozu klientów i paczek do U ...

ErgoBus Busy do Anglii
ERGOBUS to firma przewozowa i od jakiegoś czasu także transportowa z wieloletnim doświadcz ...

busy-travel
busy-travel.pl to firma działająca na rynku zagranicznych przewozów od kilkunastu lat. Dzi ...

Kościerski bus
Jeżeli myślicie o tym aby wyjechać do Niemiec, do naszych zagranicznych sąsiadów, to prawd ...

SuperBusy Busy do Anglii
Świetna oferta na busy do Anglii i busy do Polski! SuperBusy to firma posiadająca najkorzy ...

Beata Bus
Boisz się jechać samodzielnie samochodem do Niemiec? Nie chcesz spędzić wielu godzin za ki ...

IMPET - transport i spedycja oraz magazynowanie
Firma transportowa, oferująca transport drogowy towarów. Istniejemy na rynku od ponad 30 l ...

angliabus.pl
Firma jest na rynku od 15 lat co przełożyło się na zdobycie doświadczenia. Oferta przewozy ...

Super Busy
Firma SuperBusy oferuje komfortowe busy do Anglii i Polski z 11 województw. Z nami dotrzes ...

Wizytówka firmy

Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |