Grupa Łukasiuk Polska

Słowa kluczowe: grupa łukasiuk, hale namiotowe, obiekty przemysłowe, lekkie konstrukcje, hale magazynowe, hale rolnicze, obiekty całoroczne

Grupa Łukasiuk Polska- Zbuczyn

Opis firmy Grupa Łukasiuk Polska:
Prawidłowe wykonanie hali namiotowej to absolutna podstawa do tego, aby obiekt był wytrzymały, bezpieczny dla użytkowników oraz komfortowy w eksploatacji. Poszukujesz godnego zaufania wykonawcy? Sprawdź markę Grupa Łukasiuk Polska, która działa na rynku już od wielu lat. Setki realizacji na koncie, bogate portfolio, wyjątkowe podejście do każdej współpracy i piękne oraz funkcjonalne obiekty. Firma specjalizuje się w szybkim działaniu. Dzięki specjalnie opracowanym systemom Twoja nowa hala może powstać już w 30 dni.

logo

Kategoria: Budownictwo

Podkategoria: Budownictwo przemysłowe

Miasto: Zbuczyn

Ulica nr: Olędy 23

Kod pocztowy: 08-106

Województwo: Mazowieckie

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://www.grupalukasiuk.pl

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Pierwszym krokiem jest konsultacja z doradcą technicznym, który zaproponuje wszystkie najkorzystniejsze rozwiązania, a także przedstawi orientacyjne koszty. Przejrzyste zasady współpracy przekładają się na pozytywne opinie inwestorów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się hale namiotowe Thermo, które mogą być eksploatowane cały rok. Poza nimi, przedsiębiorstwo oferuje też wariant klasyczny tj. nieizolowany.


 

Wpis nr 5980- Grupa Łukasiuk Polska- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2020-07-24

Wyświetleń wizytówki 407

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Budownictwo przemysłowe:

Dombud
Najlepsze konstrukcje stalowe do zastosowań w wielu gałęziach przemysłu oferuje firma Domb ...

Wizytówka firmy

Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |