LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k.

Słowa kluczowe: agencja celna
eksport do chin
firma logistyczna
import z chin
kontenery
kontenery z chin
logistyka
logistyka magazynowa
magazyny
military cargo
spedycja
transport drogowy
transport kolejowy
transport lotniczy
transport morski
transport morski z chin
transport ponadgabarytowy
transport z chin

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k.- Gdynia

Opis firmy LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k.:
Langowski Logistics to polska firma logistyczna o globalnym zasięgu usług. Działa w branży TSL od 2004 roku i świadczy usługi transportowe oraz magazynowe na najwyższym poziomie. Kompleksowość usług zapewnia wykwalifikowana kadra, własna Agencja Celna, cztery własne magazyny w Polsce (magazyn Gdańsk, Gdynia, Warszawa i Łódź) oraz sieć ponad 1.5 tys. Agentów na całym świecie.

Langowski Logistics jako firma logistyczno-spedycyjna zapewnia kompleksowe usługi takie jak transport morski, transport kolejowy, transport lotniczy, transport drogowy i logistyka magazynowa. Od 2004 roku działa na arenie międzynarodowej, współpracując z siecią ponad 1500 Agentów na całym świecie i dostarczając ładunki do dowolnego miejsca na Ziemi. Specjalność firmy to transport ładunków skonteneryzowanych (FCL i LCL), a także przewóz ładunków ponadgabarytowych (Project Cargo). Firma świadczy również dedykowaną usługę taką jak transport z Chin koleją. Korzystają z niej importerzy i eksporterzy.

Langowski Logistics to międzynarodowy specjalista w branży TSL. Ponad 16-letnie doświadczenie i zespół ponad 170 specjalistów każdego dnia świadczy usługi transportowe (przede wszystkim transport kontenerów), magazynowe (w tym skład celny i magazyn czasowego składowania) oraz celno-skarbowe (Agencja Celna Gdynia). W trosce o bezpieczeństwo przewożonego ładunku, firma zapewnia również ubezpieczenie Cargo. Dzięki współpracy z siecią Agentów na całym świecie, firma logistyczna oferuje sprawny i bezpieczny transport towarów do dowolnie wybranego miejsca.

Jako firma logistyczna o globalnym zasięgu, Langowski Logistics świadczy kompleksowe międzynarodowe usługi logistyczne - transport morski, kolejowy, lotniczy oraz drogowy - a także usługi magazynowe (m.in. konsolidacja, dekonsolidacja, składowanie, konfekcjonowanie). Dodatkowo własna Agencja Celna zapewnia odprawy celne i fiskalne w Polsce oraz w Europie (m.in. w Hamburgu, Bremerhaven, Antwerpii, Rotterdamie), a także bezgotówkowe rozliczenie podatku VAT w imporcie. Langowski oferuje m.in. transport drobnicowy, transport z Chin koleją, import i eksport towarów, przewóz ładunków skonteneryzowanych, transport ładunków ponadgabarytowych.

logo

Kategoria: Transport

Podkategoria: Spedycja

Miasto: Gdynia

Ulica nr: Hutnicza 16

Kod pocztowy: 81-061

Województwo: Pomorskie

Tel. +48 58 355 73 00

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://langowski.eu

Zatrudnionych: 170

NIP: 9581695728

Pokaż na mapie mapa


 

Wpis nr 6048- LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k.- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2020-08-28

Wyświetleń wizytówki 212


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Spedycja:

F.T.U.H MaxTrans - transport i spedycja
Firma MaxTrans to doskonale znana w Mielcu i regionie wypożyczalnia aut. Nasze samochody d ...

Ship Center Olsztyn
Olsztyński oddział firmy Ship Center to miejsce, w którym firmy znajdą kompleksową obsługę ...

Wizytówka firmy

Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |