Bella Plast

Słowa kluczowe: listwy elewacyjne, profile elewacyjne, profile budowlane, listwy pcv, profile pcv, bonie, okapniki, kapinosy, kątowniki, profile przyokienne, listwy dylatacyjne, kątowniki pcv

Bella Plast- Długa Kościelna

Opis firmy Bella Plast:
Jesteśmy producentem profili z tworzyw sztucznych dla budownictwa. Oferujemy listwy elewacyjne do systemów ociepleń, profile PCV do zabudowy gipsowo-kartonowej, profile do mokrego tynku, gresu i klinkieru. Oferowane profile PCV to nasze projekty, przygotowane i produkowane w Polsce, w fabryce zlokalizowanej w okolicach Warszawy. To najwyższej jakości innowacyjne rozwiązania, chronione patentami i posiadające wiele wyróżnień i certyfikatów potwierdzających ich wysokie walory użytkowe, m.in Krajową Ocenę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie.
Firma Bella Plast została założone przez inżynierów - specjalistów od przetwórstwa tworzyw sztucznych, na początku lat dziewięćdziesiątych. Okres kilkudziesięciu lat doświadczenia pozwolił nam zdobyć wiedzę i doświadczenie które sprawia, że obecnie jesteśmy liderem na rynku materiałów budowlanych. Od początku naszej działalności jesteśmy blisko wykonawców na budowie, poznajemy jego potrzeby, słuchamy uwag i przygotowujemy najlepsze rozwiązania zapewniające wysoką jakość realizacji elewacji oraz maksymalne ułatwienia montażu. Dzięki takiemu podejście zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, nie tylko w Polsce, nasze produkty są dostępne i cenione również poza granicami naszego kraju.
Oferujemy nie tylko najwyższej jakości profile elewacyjne, służymy również doradztwem technicznym, wsparciem szkoleniowym i handlowym. Zapraszamy do współpracy.

Bella Plast

Kategoria: Budownictwo

Podkategoria: Ocieplanie budynków

Miasto: Długa Kościelna

Ulica nr: Szczęśliwa 51

Kod pocztowy: 05-074

Województwo: Mazowieckie

Tel. 22 783 64 64

Tel.kom. 22 783 65 89

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://bellaplast.com.pl

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Bella Plast oferuje:
- Listwy elewacyjne do systemów ociepleń - listwy do boniowania (bonie), kątowniki do boni, łączniki wzdłużne, krzyżowe i „T” do boni; listwy okapnikowe (okapniki, kapinosy); profile przyokienne, listwy dylatacyjne, listwy startowe, listwy podparapetowe, listwy zakończeniowe, kątowniki proste z siatką, kątowniki łukowe i inne.
- Profile do zabudowy gipsowo-kartonowej - kątowniki łukowe PCV, kątowniki proste PCV, kątowniki promieniste proste i łukowe PCV, kątowniki uniwersalne PCV, kątowniki aluminiowe i listwy zakończeniowe.
- Profile do tynków tradycyjnych - listwy przyokienne oraz kątowniki tynkarskie z PCV, aluminium, cynku i stali (kwasówka).
- Profile dylatacyjne do gresu
- Profile dystansowe do klinkieru.
- Przyjmujemy zlecenia na produkcję profili PCV według specyfikacji klienta. Prześlij rysunek, nawet odręczny, zastosowanie oraz wymagania, a przedstawimy ofertę na jego produkcję.


 

Wpis nr 6091- Bella Plast- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2020-09-22

Wyświetleń wizytówki 418

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Ocieplanie budynków:

Kemplast - producent kołków do styropianu
Kemplast to jeden z największych polskich producentów kołków do styropianu. W swej ofercie ...

ZBR AndBud
Trudno dziś o ekipę remontowo budowlaną z prawdziwego zdarzenia. Wiemy jak ciężko firmom o ...

Ocieplenia Zarański Dariusz
Działamy w branży od 1992 r. Przede wszystkim ocieplamy domy jednorodzinne. Mamy w tym zak ...

Wizytówka firmy

Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |