Viki Family

Słowa kluczowe: producent opakowań tekturowych, opakowania tekturowe, opakowania kartonowe, pudełka tekturowe, pudełka kartonowe, kartony warszawa, producent opakowań Warszawa, producent opakowań kartonowych

Viki Family- Zabraniec

Opis firmy Viki Family:
Jesteśmy producentem pudełek kartonowych dowolnej wielkości i fasonu, do wszelkich zastosowań. Produkujemy pudełka tekturowe klapowe, fasonowe i ozdobne, z tektury litej i falistej, z nadrukiem fleksograficznym lub offsetowym (pudełka kaszerowane). Nasze opakowania opakowania można stosować jako opakowania transportowe – zbiorcze opakowania zabezpieczające towar podczas transportu lub w magazynie oraz jako opakowania ekspozycyjne – do pakowania pojedynczych produktów i ekspozycji na sklepowej półce. Tektura to najwyżej ceniony materiał na opakowania. Jest przyjazna dla środowiska, biodegradowalna i nadaje się do recykling, dlatego klienci tak chętnie wybierają produkty w opakowaniach kartonowych i są za nie gotowi więcej płacić. Dodatkowa jakośc opakowania może podnieść certyfikat FSC umieszczony na nim, posiadamy ten certyfikat. Nasze opakowania do produkty które powstały w zgodzie z gospodarką obiegową i w sposób niezakłócający środowiska naturalnego.
Jako Producent Opakowań Tekturowych Viki Family Warszawa, działamy od 1981 r. Dzięki wysokiej jakości oferowanych pudełek, poszukiwani i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań oraz zespołowi doświadczonych specjalistów, jesteśmy czołowym producentem opakowań kartonowych w Polsce.
Oferujemy komplekową obsługę klienta w zakresie opakowań – przygotujemy projekt/projekty, wykonamy prototyp, który kompleksowo przetestujemy,. Po akceptacji, wyprodukujemy odpowiednią partię opakowań tekturowych i dostarczymy je do odbiorcy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny opakowań, szybką produkcję oraz wysoką jakość pudełek.

Viki Family

Kategoria: Produkcja

Podkategoria: Opakowania i palety

Miasto: Zabraniec

Ulica nr: Okuniewska 3

Kod pocztowy: 05-079

Województwo: Mazowieckie

Tel. 22 380 61 34

Tel.kom. 603 940 475

Faks: 22 380 61 39

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://viki.com.pl

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Producent Opakowań Tekturowych Viki Family Warszawa oferuje produkcję pudełek kartonowych klapowych, pudełek kartonowych fasonowych, pudełek wysyłkowych dla e-commerce, pudełek archiwizacyjnych, kopert tekturowych, kartonów do przeprowadzki i innych opakowań tekturowych. Oferujemy również inne niezbędne akcesoria do zabezpieczania towaru – kratki, przekładki, usztywniacze, wypełniacze – wszystko z tektury, materiału ekologicznego.
Na opakowania nanosimy wysokie jakości nadruk fleksograficzny lub offsetowy (pudełka kaszerowane). Nadruk fleksograficzny jest korzystny cenowo nawet przy krótkiej serii produkcyjnej.
Opakowania przygotowujemy indywidualnie, według specyfikacji klienta lub oferujemy gotowe rozwiązanie, przygotowany przez nas projekt opakowania kartonowego, przystosowany do konkretnego zastosowania i branży. Takie rozwiązanie jest tańsze, gdyż nie wymaga poniesienia kosztów przygotowania produkcji, np. wykrojnika.


 

Wpis nr 6092- Viki Family- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2020-09-22

Wyświetleń wizytówki 481

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Opakowania i palety:

IceCup
Marka Icecup powstała w 2011 roku, stworzona przez firmę Heureka, której początki sięgają ...

FINO PRODUCENT TAŚM Z NADRUKIEM I WORECZKÓW FOLIOW
Fino Producent od wielu lat działa na rynku Polskim i Europejskim, Główną produkcje skupie ...

Wizytówka firmy

Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |