Bezpieczny.pl Sp. z o.o.

Słowa kluczowe: nnw szkolne, ubezpieczenie szkolne, ubezpieczenie dziecka do szkoły, ubezpieczenie mieszkania do kredytu, ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie psa, ubezpieczenie assistance

Bezpieczny.pl Sp. z o.o.- Gdańsk

Opis firmy Bezpieczny.pl Sp. z o.o.:
Bezpieczny.pl to szybki i świadomy zakup ubezpieczeń przez Internet w 3 minuty. Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń. Bezpieczny.pl zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń online. Autorskie produkty ubezpieczeniowe stworzone przy współpracy z Generali dają Klientom poczucie bezpieczeństwa i ochrony ubezpieczeniowej w każdej sytuacji. Bezpieczny.pl działa na rynku ubezpieczeń. Firma zyskała przychylność i uznanie szerokiego grona Klientów. Oferujemy autorskie produkty powstałe przy współpracy z Generali, które charakteryzują się praktycznym podejściem wynikającym z doświadczenia w tematach ubezpieczeniowych. Stawiamy na praktyczne zastosowanie naszych ubezpieczeń - tak, aby nasi Klienci mogli czuć się bezpiecznie w każdej sytuacji.

Bezpieczny.pl Sp. z o.o.

Kategoria: Finanse

Podkategoria: Ubezpieczenia

Miasto: Gdańsk

Ulica nr: Goplańska 56

Kod pocztowy: 80-178

Województwo: Pomorskie

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://bezpieczny.pl

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: - Idealne ubezpieczenie dziecka w szkole. Szeroki zakres w pakiecie od 34 złotych. Ubezpieczamy ponad milion dzieci. Ubezpieczenie NNW do szkoły, żłobka, przedszkola, zerówki.

- Krótkoterminowe ubezpieczenie assistance w podróży autem po Polsce i Europie. Ubezpieczenie assistance dla aut do 15 lat oraz powyżej 15 lat.

- Innowacyjne ubezpieczenie na życie 100% online. Ubezpieczenie na życie i zdrowie, Idealna polisa na życie.

- Ubezpieczenie nieruchomości: domu i mieszkania. Ubezpieczenie domu i mieszkania pod kredyt z cesją na bank. Ubezpieczenie mieszkania wynajmowanego od osób trzecich. Doubezpieczenie domu i mieszkania.

- Ubezpieczenia podróżne i turystyczne dla osób podróżujących za granicę - na całym świecie oraz po Polsce.

- Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz odpowiedzialności cywilnej (OC) dla pracowników oświaty i nauczycieli oraz pracowników szkół, przedszkoli, żłobków.

- Ubezpieczenie NNW oraz OC dla studentów, wolnych słuchaczy.

- Ubezpieczenia pojazdów i samochodu OC, AC z bogatym pakietem zniżek.


 

Wpis nr 6093- Bezpieczny.pl Sp. z o.o.- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2020-09-22

Wyświetleń wizytówki 335

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Ubezpieczenia:

Winam Claims
Winam Claims to zespół doświadczonych prawników uzyskujących odszkodowania powypadkowe na ...

Wizytówka firmy

Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |