Wpisz czego szukasz: 
Miejscowość: 
Województwo:
Branża-wybierz:
  • zareklamuj_swoją_firmę

> Firm ogólnie:  1458
> Firmy- dodano dzisiaj:  0
> Aktualnie na stronach katalogu : 2.  

Regulamin serwisu

 

Regulamin serwisu katalogu ikatalogfirm.pl.

Tylko unikalne opisy nie powtarzające się w innych katalogach- w przeciwnym przypadku wizytówka zostanie odrzucona. Nie usuwamy wpisów - Wpis odrzucony trzeba poprawić w ciągu 7 dni.

Dodawanie wpisów mini- wprowadzono ograniczenia do 1 wpisu dziennie ze względu na dużą ich ilość.

W trosce o aktualne dane znajdujące się w katalogu, co pewien okres wysyłane są maile z prośbą o o sprawdzenie aktualności danych w wpisie.

Strona ikatalogfirm.pl służy do zamieszczania wizytówek firm zawierające treści nie łamiące polskiego prawa.

Przestrzegaj zasad polskiej pisowni, pisz pełnymi zdaniami poprawnymi ortograficznie, tak aby każdy internauta mógł je odpowiednio zinterpretować - dotyczy to szczególnie opisu i oferty firmy.

Serwis internetowy ikatalogfirm.pl udostępnia użytkownikowi możliwość bezpłatnego (pakiet mini) jak i odpłatnego zamieszczania wizytówek firm. Do pakietu standard można bezpłatnie zamieścić logo firmy.

Użytkownikiem serwisu może być osoba fizyczna, która ukończyła 18 rok życia, posiadająca zdolność do czynności prawnych, oraz osoba prawna, jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej.

Użytkownik dokonując rejestracji w ikatalogfirm.pl musi zaakceptować treść regulaminu.

Akceptując regulamin wyrażasz zgodę na przesyłanie za pośrednictwem e-mail przez sewis ikatalogfirm.pl informacji handlowej w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204), oraz wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Użytkownik może w każdej chwili zażądać zmiany lub usunięcia jego danych z bazy danych.

Użytkownik serwisu zobowiązuje się nie wykorzystywać żadnych informacji uzyskanych za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego ikatalogfirm.pl do celów komercyjnych. Dane kontaktowe użytkowników serwisu ikatalogfirm.pl pojawiające się przy ogłoszeniach i aukcjach mogą być wykorzystywane jedynie do celu, w jakim zostały podane - do nawiązania kontaktu z daną osobą w celu przeprowadzenia transakcji. Korzystanie z nich w jakikolwiek inny sposób, a szczególnie ich przetwarzanie, upowszechnianie lub dystrybucja, jest zabronione.

Serwis ikatalogfirm.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku podania w treści ogłoszenia przez zleceniodawcę ogłoszenia nieprawdziwych czy niepełnych danych, czy zapewnieniu o właściwościach których rzecz nie posiada, jak również za skutki realizacji transakcji, które mogą być zawarte na podstawie ogłoszeń zamieszczonych w serwisie ikatalogfirm.pl, będą za nie dojście do skutku tychże transakcji.

W przypadku naruszenia zasad regulaminu przez użytkownika serwisu ikatalogfirm.pl, ikatalogfirm.pl może natychmiast usunąć naruszające regulamin materiały oraz usunąć konto danego użytkownika.

Użytkownik ikatalogfirm.pl ma możliwość złożenia reklamacji za pomocą wiadomości e-mail w terminie 7 dni od daty zakończenia emisji ogłoszenia.

ikatalogfirm.pl zobowiązuje się rozpatrzyć reklamację niezwłocznie, nie później jednak, niż 5 dni robocze od daty otrzymania.


W sytuacji sprzedaży serwisu ikatalogfirm.pl nie są zwracane koszty poniesione w związku z wystawieniem wizytówek firm w pakiecie standard.

Serwis ikatalogfirm.pl nie odpowiada za opóźnienia w dostarczaniu wiadomości zwrotnych sms przez operatorów sieci komórkowych.

Strona ikatalogfirm.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w każdym czasie bez wcześniejszego poinformowania o tym użytkowników.

Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |